BANNER1
BANNER2
BANNER3

produkt

Prezanton teknologjinë e përparuar ndërkombëtare të prodhimit dhe lëndët e para me cilësi të lartë për produktet qeramike.

 • Rrjeti i bujqësisë
 • Rrjete peshkimi
 • Rrjetë sportive
 • Rrjet sigurie
 • Rrjetë hije
 • Jeta familjare
 • Rrjetë kundër insekteve për mbjelljen e domates/frutave dhe perimeve

 • Rrjetë Bujqësore kundër insekteve me rrjetë të imët për serë

 • Rrjetë lidhëse kashte për të shmangur ndotjen e djegur për bujqësinë

 • Qese me rrjetë e mbrojtur nga insektet e vreshtit pemëtore

 • Rrjetë rezistente ndaj insekteve me densitet të lartë të frutave dhe perimeve të serave bujqësore

 • Rrjeta e breshrit për të mbrojtur të korrat nga stuhia dhe dëmet nga breshri

 • Rrjetë e bardhë kundër shpendëve për të mbrojtur kopshtin

 • Rrjetë kundër breshërit miqësore me mjedisin dhe kundër plakjes

 • Rrjetë kundër shpendëve pa nyjë për frutat dhe perimet

 • Rrjetë elastike për vjeljen e frutave

 • Rrjetë kundër erës për bimësinë e kopshtit/ndërtesat

 • Pemishte e vogël me rrjetë, mbulesë perimesh për të parandaluar dëmtuesit

 • Rrjetat bujqësore kundër erës për të reduktuar humbjen e të korrave

 • Rrjeta kundër breshrit për mbrojtjen e të mbjellave bujqësore

 • Çanta rrjete Raschel për perime dhe fruta

 • Rrjetë balesh për grumbullimin e kullotave dhe kashtës

 • Rrjetë peshkimi pa nyje me rezistencë të lartë në tërheqje

 • Rrjetë shumëfunksionale e varur e rrumbullakët tharëse për tharje të përshpejtuar

 • Kafazet e akuakulturës janë rezistente ndaj korrozionit dhe të lehtë për t'u menaxhuar

 • Rrjetë e senës së peshkut për kapjen e peshqve me ujë të cekët

 • Rrjetë në shkallë të gjerë për peshkim me efikasitet të lartë të peshkimit

 • Kafaz tharës shumëfunksional i palosshëm, rrjetë peshkimi me çarçafë

 • Rrjetë tradicionale ngritëse Rrjetë peshkimi kineze

 • Rrjetë e derdhur dore me cilësi të lartë për peshkatarët

 • Rrjetë e kafazit lundrues të akuakulturës për butakë kastravec deti etj

 • Rrjetë peshkimi me tre shtresa me rrjetë ngjitëse për kapjen e peshkut

 • Rrjeta e kafazit të peshkut, karkalecave dhe gaforreve për të parandaluar arratisjen

 • Rrjetë trawl me cilësi të lartë për kapjen e peshkut

 • Rrjetë sportive pa nyje për hokej mbi akull/hokej të bardhë

 • Rrjeta e pingpongut me cilësi të lartë mbështet rrjetën e trajnimit të personalizuar

 • Rrjetë e posaçme kundër erës shitje direkte në fabrikë për konkurrencë me forcë të lartë

 • Rrjetë volejbolli për plazh/pishinë të brendshme dhe të jashtme

 • Rrjetë e palosshme e pingpongut për lojëra të brendshme ose të jashtme

 • Rrjetë portative e golit për gjuajtje futbolli

 • Rrjetë e gjuajtjes së objektivit për stërvitje të bejsbollit në natyrë

 • Rrjetë badminton me cilësi të lartë për stërvitje sportive

 • Hokej, rrjetë trajnimi për hokej mbi akull Lehtë për t'u instaluar

 • Rrjeta e kafazit të rrjetës së golfit është e fortë dhe e qëndrueshme

 • Shitjet direkte të fabrikës Rrjetë sigurie e personalizuar sportive pa nyje

 • Rrjeta e fragmentuar/Rrjeta e sigurisë së ndërtesës për ndërtimin e ndërtesave të larta

 • Rrjeta e sigurisë së ndërtesës/Rrjeta e mbeturinave Mbrojtja nga Rënia nga Lartësia

 • Rrjetë sigurie në ballkon gjysmë e mbyllur

 • Rrjeta mbrojtëse e shtratit mbron fëmijët nga rënia nga lartësitë

 • Rrjetë sigurie e shtratit të lartë për mbrojtje nga rënia

 • Rrjetë mbrojtëse e ballkonit e lehtë për t'u instaluar për mbrojtje nga rënia

 • Rrjetë sigurie e shkallëve/parmakut për mbrojtjen e fëmijëve (rrjeta e vogël)

 • Rrjetë sigurie e shkallëve/parmakut për mbrojtjen e kufirit (Rrjetë e madhe)

 • Rrjetë sigurie e fortë dhe e qëndrueshme për shesh lojërash për të parandaluar rënien

 • Rrjetë jeshile speciale për kantieret

 • Ballkoni për mace/kafshe shtëpiake/ rrjetë mbrojtëse kufitare

 • Rrjeta e mbulimit të pellgut për të mbrojtur cilësinë e ujit redukton gjethet e rënë

 • Rrjetë sigurie e fortë dhe e qëndrueshme pa nyje

 • Rrjeta e pluhurit të mbulesës për mbrojtjen e mjedisit

 • Rrjetë sigurie me cilësi të lartë për kantieret e ndërtimit etj

 • Rrjetë mbrojtëse alumini e personalizuar për automjete

 • Rrjetë hije alumini për të lashtat/bimët

 • Rrjeta e mbrojtjes së të korrave në hije të kuqe

 • Efekt i mirë i rrjetës së hijes për kulturat e perimeve për të reduktuar dritën dhe ajrosjen

 • Dog Cage Net hije alumini Mbrojtje nga dielli/Temperaturë konstante

 • Rrjetë alumini mbrojtëse për makinat që të ftohen dhe të bllokojnë dritën

 • Rrjeta mbrojtëse e rrumbullakët me tela me rezistencë të lartë është kundër plakjes

 • Rrjetë e sheshtë për hijezimin dhe ftohjen e bimëve

 • Rrjeta e Hijes së Gjelbër Bujqësia, Blegtoria, Peshkataria etj.

 • Vela hije për ambiente argëtimi, parkingje, oborre etj

 • Rrjetë hije alumini me temperaturë konstante me cilësi të lartë

 • Mbrojtje ndaj rrezeve të diellit të zezë me rreze UV ​​për mbjelljen e serave

 • Qese rrjete për çanta me rrjetë të ripërdorshme për blerje

 • Fabrika e shitjes direkte të magazinimit të automjeteve dhe rrjetë elastike e mallrave të bagazhit të mallrave

 • Rrjetë e bagazhit të automobilave për ruajtjen e mallrave

 • Çanta me rrjetë automobilistike për rritjen e hapësirës së ruajtjes

 • Rrjetë sanduiçësh e lehtë me frymëmarrje që përdoret për pëlhura këpucësh, dyshekë, etj

 • Rrjetë sanduiç me frymëmarrje të mirë dhe elasticitet mund të personalizohet në specifika të ndryshme

 • Çanta rrjete për blerje për fruta dhe perime Specifikime të ndryshme mund të personalizohen

 • Mbrojtja e Mjedisit Qese Rrjeti Pazar me Kapacitet të Madh

 • Pëlhurë jacquard e lehtë dhe e frymëmarrjes / pëlhurë tapiceri

 • Rrjetë mushkonjash të varura shtëpiake në shesh

 • Instalim falas rrjetë kundër mushkonjave katrore të palosshme

 • Çadra të oborrit të jashtëm, rrjeta kundër mushkonjave, rrjeta kundër insekteve

 • Rrjeta kundër mushkonjave me kube/yurt të instalueshme lehtë

 • Rrjeta kundër mushkonjave për karroca të nevojshme për udhëtime në natyrë

 • Rrjeta kundër mushkonjave të jashtme me frymëmarrje

 • Rrjetë e lehtë kundër mushkonjave për tendë të jashtme

projektet tona

Teknologji e avancuar ndërkombëtare e prodhimit dhe cilësi e lartë

 • Vite eksperience

  Vite eksperience

  Përvojë shumëvjeçare në industri, i aftë në procesin e thurjes së rrjetave të ndryshme;

 • cilesi e larte

  cilesi e larte

  Vetë pajisjet dhe teknologjinë e testimit, kontrolloni rreptësisht cilësinë

 • sistem menaxhimi

  sistem menaxhimi

  Sistemi i rreptë i menaxhimit, certifikimi ndërkombëtar i sistemit të cilësisë ISO9001

rreth nesh
RRETH

Changzhou LongLongsheng Nets Industry Co., Ltd. i njohur më parë si kompania e degës së kompanisë Changzhou LongLongsheng Group.Kompania jonë është e angazhuar afatgjatë për të provuar për klientin tonë, për të eksperimentuar dhe zhvilluar produkte të reja, për të mbledhur të dhëna teknike të produktit të pëlhurës dhe për të zbuluar cilësinë e makinës së thurjes.Ne grumbulluam një numër të madh të dhënash dhe përvojë të dorës së parë për thurjen e pëlhurës.

shikoni më shumë