БАНЕР1
БАНЕР2
БАНЕР3

производ

Воведува напредна меѓународна технологија на производство и висококвалитетни суровини за керамички производи.

 • Земјоделска мрежа
 • Мрежа за риболов
 • Спортска мрежа
 • Заштитна мрежа
 • Мрежа за сенка
 • Семејство и живот
 • Мрежа против инсекти за садење домати/овошје и зеленчук

 • Земјоделска мрежа против инсекти со фина мрежа за стаклена градина

 • Мрежа за врзување од слама за да се избегне горење загадување за земјоделството

 • Vineyard Orchard Мрежеста торба отпорна на инсекти

 • Земјоделски стакленички овошје и зеленчук Мрежа отпорна на инсекти со висока густина

 • Градска мрежа за заштита на посевите од невреме и штети од град

 • Бела анти птица мрежа за заштита на овоштарникот

 • Еколошки и анти-стареечка противградна мрежа

 • Анти птичја мрежа без јазли за овошје и зеленчук

 • Еластична мрежа за берење овошје

 • Ветроотпорна мрежа за градинарска вегетација/згради

 • Мал мрежест овоштарник, растителна покривка за спречување на штетници

 • Земјоделски мрежи за заштита од ветер за да се намали загубата на земјоделски култури

 • Противградна мрежа за заштита на земјоделските култури

 • Мрежеста торба Raschel за зеленчук и овошје

 • Бал мрежа за пасишта и собирање слама Пакет

 • Рибарска мрежа без јазли со висока затегнувачка цврстина

 • Мултифункционална висечка тркалезна мрежа за сушење за забрзано сушење

 • Кафезите за аквакултура се отпорни на корозија и лесни за управување

 • Риба Сена мрежа за улов на плитка вода Риба

 • Голема мрежа за риболов со висока ефикасност на риболов

 • Преклопен мултифункционален кафез за сушење, рибарска мрежа со лимови

 • Традиционална мрежа за кревање Кинеска рибарска мрежа

 • Висококвалитетна Рачна лиена мрежа за рибари

 • Лебдечка мрежа за кафез за аквакултура за школки од морска краставица итн

 • Трослојна рибарска мрежа со леплива мрежа за фаќање риба

 • Мрежа за кафез за риби, ракчиња и ракови за да се спречи бегство

 • Висок квалитет на мрежа за ловење риба

 • Бела мрежа за обука за хокеј на мраз / хокеј спортска мрежа без јазли

 • Висококвалитетната мрежа за пинг-понг поддржува приспособена мрежа за тренинг

 • Фабричка директна продажба специјална ветроотпорна мрежа за конкуренција со висока јачина

 • Одбојкарска мрежа за плажа/базен внатрешен и надворешен

 • Преклоплива мрежа за пинг-понг за играње внатре или надвор

 • Преносна фудбалска шутерска мрежа за гол

 • Отворен бејзбол тренинг Целна стрелачка мрежа

 • Висококвалитетна бадминтон мрежа за спортски тренинг

 • Хокеј, мрежа за обука за хокеј на мраз Лесна за инсталирање

 • Мрежата за кафез за ливчиња за голф е цврста и издржлива

 • Фабрички директна продажба Приспособена заштитна мрежа за спортска мрежа без јазли

 • Фрагментна мрежа/Заштитна мрежа за згради за изградба на високи згради

 • заштитна мрежа за градење/Нето за заштита од паѓање од височини

 • Заштитна мрежа за балкон Полузатворена

 • Заштитната мрежа за кревет ги штити децата од падови од височини

 • Заштитна мрежа за висок кревет за заштита од падови

 • Лесна за инсталирање Заштитна мрежа за балкон за заштита од паѓање

 • Заштитна мрежа за заштита од скали/заштитна ограда за деца (мала мрежа)

 • Заштитна мрежа за скали/заштитна ограда за заштита на границите (голема мрежа)

 • Силна и издржлива заштитна мрежа за игралиште за да се спречи паѓање

 • Специјална зелена мрежа за градилишта

 • Мрежа за заштита на балкон за мачки/миленичиња/граница

 • Мрежата за покривање на езерцето за заштита на квалитетот на водата ги намалува паднатите лисја

 • Силна и издржлива заштитна мрежа за паѓање без јазли

 • Мрежа за прав од почва за заштита на животната средина

 • Висококвалитетна заштитна мрежа за градежни градилишта итн

 • Прилагодена алуминиумска мрежа за сонце за возила

 • Алуминиумска мрежа за засенчување за култури/растенија

 • Црвена сенка нето за заштита на култури

 • Добар ефект на мрежата за засенчување за градинарски култури за намалување на светлината и вентилацијата

 • Dog Cage алуминиумска мрежа за сенка Заштита од сонце/константна температура

 • Алуминиумска мрежа за сонце за автомобили за ладење и блокирање на светлината

 • Високо цврста тркалезна жичена мрежа за сонце против стареење

 • Рамна жичана мрежа за сенка за засенчување и ладење на растенијата

 • Зелена сенка мрежа Земјоделство, сточарство, рибарство итн.

 • Едра за сенка за места за забава, паркинзи, дворови итн

 • Висококвалитетна алуминиумска мрежа за сенка со константна температура

 • Црно сонце за заштита од ултравиолетови зраци за садење на стаклена градина

 • Нето торба за мрежести торби за повеќекратна употреба за шопинг

 • Фабричка директна продажба на возила за складирање и товарна мрежа, еластична карго мрежа на багажникот

 • Мрежа за багажникот на автомобилот за складирање на стоки

 • Автомобилска мрежна торба за зголемување на просторот за складирање

 • Лесна сендвич-мрежа за дишење што се користи за ткаенини за чевли, душеци итн

 • Сендвич мрежа со добра дишеност и еластичност може да се прилагоди во различни спецификации

 • Мрежни торби за пазарење за овошје и зеленчук Различни спецификации може да се прилагодат

 • Заштита на животната средина Мрежна торба за купување со голем капацитет

 • Лесна и дише жакард ткаенина/тапацир ткаенина

 • Домаќинство виси квадратна врвна мрежа за комарци

 • Бесплатна инсталација преклопна квадратна мрежа за комарци

 • Чадори за надворешен двор, мрежи против комарци, мрежи отпорни на инсекти

 • Лесни за монтирање мрежи против комарци од купола/јурта

 • Мрежи за комарци за колички неопходни за патување на отворено

 • Надворешни мрежи против комарци што дишеат

 • Лесна мрежа за комарци за надворешни шатори

нашите проекти

Напредна меѓународна технологија на производство и висок квалитет

 • Години искуство

  Години искуство

  Долгогодишно искуство во индустријата, умешен во процесот на искривување на разни мрежи;

 • висок квалитет

  висок квалитет

  Сопствена опрема и технологија за тестирање, строго контролирајте го квалитетот

 • систем за управување

  систем за управување

  Строг систем за управување, меѓународен сертификат за систем за квалитет ISO9001

за нас
ЗА

Changzhou LongLongsheng Nets Industry Co., Ltd. порано позната како филијала на компанијата Changzhou LongLongsheng Group Company.Нашата компанија долгорочно е посветена на докажување за нашиот клиент, експериментира и развива нови производи, собира технички податоци за производи од ткаенина и откривање на квалитетот на машината за плетење.Собравме голем број податоци и искуство од прва рака за плетење ткаенина.

Гледај Повеќе